Prostownica + ultradźwięki + podczerwień? Tak, to możliwe!

Prostownica + ultradźwięki + podczerwień? Tak, to możliwe!

iron repairProstownica wykorzystująca ultradźwięki i mająca funkcję promieniowania podczerwieni? Brzmi niemożliwie. Do tego wspomagająca regenerację włosów? Nie ma mowy! A jednak! Taki produkt naprawdę istnieje. Wszystko czego szukasz kryje się pod nazwą Iron Repair Sauna, którego producentem jest Alter Ego Italy.

Dla każdej wielbicielki prostych włosów ważnych jest kilka rzeczy. Po pierwsze efekty (końcowe). Po drugie pozytywny (lub przynajmniej nie negatywny) wpływ na włosy i po trzecie cena. Jak te trzy czynniki odzwierciedlają się w prostownicy Iron Repair?

Efekty i wpływ na włosy
Urządzenie przeznaczone jest zarówno do prostowania włosów jak i do ich regeneracji.
Jak to możliwe? Prostownica Iron Repair wykonana jest z użyciem zaawansowanej technologii wytwarzającej ultradźwięki wraz z wiązką podczerwieni. To właśnie one wnikają w partie włosów.  Działanie to jest przyjazne podczas przeprowadzania kuracji regenerujących, w procesie koloryzacji a także, by poprawić trwałość koloru.

Ale jak? Można wyjaśnić to na prostym przykładzie. Podczas koloryzacji włosów nie za każdym razem proces ten udaje się w 100 procentach. Często zdarza się tak, że składniki odżywcze nie zostały wchłonięte przez włosy, gdyż ich łuski uformowały się w swego rodzaju barierę ochronną. Idąc inną drogą, gdy łuska nie jest zamknięta włosy tracą na blasku z powodu  pozbawienia ich pigmentów i danych substancji odżywczych.

Co robi wtedy prostownica? Prostownica poprzez rozbicie struktury stosowanego kosmetyku na mikro cząsteczki pozwala na dokładniejsze i bardziej efektywniejsze wchłonięcie do wnętrza włosów. Co więcej prostownica nie nagrzewa się, tylko działa w przeciętnej temperaturze pokojowej co dodatkowo pozytywnie wpływa na nasze włosy, gdyż łuska nie ulega rozszerzaniu jak ma to miejsce podczas działania wysokiej temperatury przy stosowaniu zwykłej prostownicy.  Wykorzystane w urządzeniu promieniowanie tworzy nowe wiązania, które przywracają elastyczność włóknom włosa, a jego łuska ulega domknięciu. Ultradźwięki z kolei, poprzez zmianę struktury włosa wnikają w jego korę, co w efekcie daje włosy o bardziej odżywczej strukturze.

wlosy

Jak korzystać z regenerującej prostownicy Repair Iron?
W celu otrzymania jak najlepszych efektów końcowych polecane jest:

  • umycie włosów szamponem i dokładne spłukanie włosów wodą;
  • wysuszenie włosów, ale tylko do ok. 70-80 procent;
  • podzielenie włosów na partie (tak jak ma to miejsce podczas zwykłego prostowania włosów);
  • zaczynając od dolnych partii nałożenie na włosy kremu, maski lub innego rodzaju substancji odżywczej;
  • „prostowanie” włosów aż do momentu całkowitego wchłonięcia się preparatu;
  • Czas trwania kuracji to średnio 2-3 miesiące.

iron repair

Cena:
Cena urządzenie sięga ok 350-400zł.

Dane urządzenia
Prostownica pracuje przy skali promieniowania podczerwonego 6800hz. Częstotliwość ultradźwięków sięgają rzędu 36000 wibracji na sekundę. Moc urządzenia to 1500mA.

Ultradźwiękowa prostownica z działaniem podczerwieni to idealny produkt dla każdej kobiety. Nie tylko pozytywnie wpływa na włosy, ale też dodatkowo prostuje je, co nadaje fryzurze wyjątkowego blasku.

Jesteście zainteresowane?

Źródło zdjęć: gipysb.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *