Nadajnik rejestrujący pracę serca przy uprawianiu sportu

Nadajnik rejestrujący pracę serca przy uprawianiu sportu

polarSport to zdrowie mówi znane powiedzenie. W miarę naszych możliwości jak i w miarę możliwości posiadania danej ilości czasu powinniśmy uprawiać go jak najczęściej. Warto zaznaczyć, że przy jego uprawianiu mamy dostęp do wielu urządzeń, dzięki którym możemy zmierzyć nasze tętno. Jednym z takich urządzeń, które warto poznać jest nadajnik Polar Wearlink®+Bluetooth®.

Nadajnik Polar Wearlink®+Bluetooth® korzysta z technologii Bluetooth, której zasięg wynosi ok. 5 metrów. Urządzenie służy do rejestracji sygnału pracy serca, po czym przesyła informacje do aplikacji treningowej, która jest zainstalowana w telefonie komórkowym. Tym samym wszystkie ważne informacje na temat jego pracy będziemy mieli w jednym miejscu. Nadajnik jest niezwykle prosty i komfortowy w użytkowaniu. Wynika to między innymi z miękkiego, bezszwowego, komfortowego paska, który dopasowuje się do kształtu ciała. Kostka nadajnika wykonana jest z poliamidu. Dostępność rozmiarów zawiera się w zakresie M-XXL.

Na uznanie zasługuje bateria CR2025, której żywotność sięga ok. 150 godzin. Co istotne, po jej wyczerpaniu będzie można wymieniać ją samodzielnie.

Zakres temperaturowy w którym urządzenie będzie pobierało pomiar zawiera się od – 10 stopni Celsjusza do + 50 stopni Celsjusza. Co więcej, urządzenie jest wodoodporne. Klasa wodoszczelności sięga 30m.  Dzięki temu możliwe jest użycie nadajnika nie tylko podczas dobrych warunków atmosferycznych, ale również podczas lekkiego deszczu. Niestety nadajnik nie będzie mierzył tętna podczas pływania.

Nadajnik jest kompatybilny z wieloma telefonami komórkowymi działającymi z systemem Android czy Symbian. Wśród nich znajdziemy HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Ace czy Nokia 5230. Dodatkowo, nadajnik dopasowany jest do najbardziej znanych aplikacji, w tym Endomondo, SportyPal, RunKeeper czy SportstrackLive.

Nadajnik Polar WearLink®+ Bluetooth® nie jest jedynym nadajnikiem marki Polar. Oprócz niego, w ofercie znajdziemy również Nadajnik H1, H2, H7 czy Nadajnik Nadajnik WearLink®+ Nike+.

Urządzenie można prać pralce.

polar

Podsumujmy
Wybierając Nadajnik Polar WearLink®+ Bluetooth®  zyskujemy:

 • wysokiej jakości urządzenie,
 • dodatkowe bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu,
 • posiadanie wyników w telefonie komórkowym,
 • komfort i wygodę użytkowania,
 • duży zakres rozmiarów,
 • prostą obsługę urządzenia,
 • wodoszczelność,
 • działanie urządzenia w różnych warunkach pogodowych,
 • kompatybilność z telefonami wyposażonymi w system Android i Symbian
 • kompatybilność z Endomondo, SportstrackLive itp.,
 • możliwość prania w pralce.

Cena ok. 250zł.

Źródło: polar.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *