Jak się kochać, aby zajść w ciążę?

Jak się kochać, aby zajść w ciążę?

Kiedy młoda para ma już ustabilizowaną sytuację życiową – wie że to ze sobą chce spędzić resztę życia oraz ma całkiem niezłą płynność finansową, do pełni szczęścia potrzebuje jeszcze jednego – dziecka. W 25% przypadków zmajstrowanie małej istotki okazuje się być trudne i wymaga odpowiednich warunków.

Poza odpowiednią dietą, której powinni przestrzegać przyszli rodzice, przydatna okaże się także wiedza na temat tego, jak się kochać żeby zajść w ciążę. Poczęcie ułatwiają pozycje w których partnerka leży na plecach. Dzięki nim możliwa jest głęboka penetracja, a także zatrzymują one nasienie blisko szyjki macicy.

Specjaliści radzą by starające się o dziecko pary wybierały pozycję klasyczną, czyli misjonarską. Partnerka leży na plecach, oplatając nogami tułów, leżącego na niej i opartego na kolanach oraz łokciach, partnera. Warto również podłożyć pod biodra kobiety poduszkę. Ogromną zaletą tej pozycji jest jej bliskość i intymność, umożliwiająca poznanie się rozpoczynającym seksualną przygodę partnerom. Pozycję można ciekawie zmodyfikować poprzez założenie przez partnerkę nóg na ramiona mężczyzny lub położenie ich na torsie. Majstrować dzieciaka można także w pozycji „na orła”, w której partnerzy są zwróceni do siebie twarzami, a pani oplata nogami biodra pana. W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć „kowadełka”, w którym partnerka leżąc na plecach podkurcza nogi i przyciąga je klatki piersiowej, ustawiając stopy na torsie partnera. Niezbyt wygodą, lecz niezwykle skuteczną jest pozycja „na klęcząco” lub inaczej mówiąc „kolanowo-łokciowa”. Wszystkie z wyżej wymienionych ułożeń seksualnych pozwalają na głęboką penetrację. A skoro już wiesz, jak zajść w ciążę nie pozostaje nic innego, niż długa i przyjemna praca nad zrobieniem małego brzdąca.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *