Specyficzna metamorfoza

Specyficzna metamorfoza

Ciąża to czas wielu zmian w organizmie kobiety. Przede wszystkim zmienia się ciało, rośnie brzuszek, dotychczas noszone ubrania przestają pasować. Rozmiar noszony przed ciążą odchodzi w zapomnienie, trzeba poszukać czegoś zupełnie nowego co pozwoli nadal ładnie i atrakcyjnie wyglądać. Z pomocą może wówczas przyjść ozdobny pas ciążowy. Jest to taki element odzieży ciążowej, który pozwala kobietom na zakrycie brzuszka, pleców i nerek.

Dzięki niemu można założyć za małe już bluzki, spod których normalnie brzuszek by wystawał, i cieszyć się nimi również w czasie ciąży. Pasy są dostępne w różnych kolorach i różnych rozmiarach tak więc każda ciężarna może zaleźć coś dla siebie i zgodnie ze swoim gustem. Wykonane są również z różnorodnych materiałów. Mogą być gładkie lub w dodatkowe zdobienia w formie rysunków lub napisów. Pas ciążowy może stanowić bardzo ciekawy dodatek do stroju a jednocześnie jest bardzo bezpieczny. Pomaga nawet zabezpieczyć przyszłą mamę i maluszka przed wychłodzeniem, wiatrem czy promieniowaniem słonecznym. Ponieważ brzuszek w czasie ciąży się zmienia i ciągle rośnie dlatego pasy ciążowe można zakupić w różnych rozmiarach. Dopasowuje się go zgodnie z obwodem brzuszka w centymetrach i jego przewidywanym wzrostem w dalszym okresie ciąży.

Nie ma problemu żeby stosować jeden pas przez cały okres ciąży ponieważ wykonane są one z elastycznego materiału który rozszerza się razem ze zwiększaniem się obwodu brzucha. Materiał ten jest bardzo miły w dotyku i jest bardzo wygodny w noszeniu. Można dokonać wyboru co do jego grubości w zależności od pory roku na jaką się przygotowujemy, cieńszy i bardziej przewiewny na lato aby ułatwić wentylację i uniknąć przegrzania, cieplejszy na zimę aby maluchowi było miło a mamie dostatecznie ciepło. Nosząc pas ciążowy kobieta może zapewnić zarówno sobie jak i dziecku komfort i wygodę. Ponadto zakładany pod bluzkę lub koszulkę zapewnia estetyczny i ładny wygląd. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo przystępne cenowo i na pewno da satysfakcję każdej przyszłej mamie. Chcesz wiedzieć więcej na temat ciąży, jak to na przykład czy warto przyjmować suplementy z kwasem foliowym?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *