Kosmetyczne "must have"

Kosmetyczne "must have"

kosmetykiWraz z nadejściem wiosny do życia budzi się nie tylko natura, ale również nasza kobieca chęć to zmiany czegokolwiek, co skutecznie odeprze wspomnienia po uciążliwej zimie. W związku z tym, nie tylko wprowadzamy nowe innowacyjne ubrania do naszej garderoby, ale przede wszystkim szukamy ciekawego trendu w makijażu. Zarówno w tym codziennym, jak i zupełnie wieczorowym.

Zima to bardzo ciężki okres dla naszej skóry. Niestety długie, zimowe dni sprawiają, że staje się ona szara, matowa i obciążona wszystkimi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Przede wszystkim brakuje jej po prostu słońca, które ogrzało by nieco jej zimny wizerunek.

Kiedy zatem pojawiają się pierwsze prawdziwie wiosenne podrygi słońca nie trzeba długo czekać na reakcję kobiet. Na początek zabiegi pielęgnacyjne oraz oczyszczające, później dobór lekkich wiosennych produktów do makijażu.

Odpowiadając na powstałe zapotrzebowanie – producenci największych światowych marek kosmetyków przygotowują swoje nowe, wzbogacone oferty. Co w tym roku będzie królowało w makijażach nie tylko na salonach światowych wybiegów? Czy znane i poważane światowe marki czymś nas zaskoczą?

Uwaga! Wiosna za pasem, nie ma już zatem zbyt dużo czasu na dalekosiężne plany zakupowe. Warto już teraz ruszyć do sklepów by wyposażyć się w to, co będzie nam niezbędne do wykonania modnego w tym sezonie makijażu!

Co jest bezwzględnym „must have” wiosennego makijażu 2013?

Po pierwsze wyraziste spojrzenie. W tym roku wiosennym trendem jest posiadanie dużej ilości grubych i gęstych rzęs, niekoniecznie w czarnym kolorze. Podobne wrażenie zrobią także rzęsy w różnych kolorach np. niebieskim, żółtym itp. Co jeśli nie jesteś szczęśliwą posiadaczką gęstych rzęs? Możesz wypełnić swoje spojrzenie przy pomocy sztucznych odpowiedników lub imitować ich ilość poprzez narysowanie na górnej powiece, tuż przy linii rzęs czarnej kreski.

Jakie kolory mogą pojawić się na powiekach? Idealnym odcieniem będzie w tym wydaniu niebieski (neonowy lub lazurowy) połączony w zależności od przeznaczenia makijażu z czarnym (wersja wieczorowa) lub białym (wersja dzienna).

Ponadto nie bójmy się zastosować eyelinery w żywych i lśniących kolorach, dodają naszemu spojrzeniu życia i witalności.

Drugim ważnym elementem naszego makijażu będą usta. Nadal modne będą kolory czerwone, mocno podkreślające kształt naszych ust oraz pomadki nadające matowe wykończenie.

Nie bez znaczenia będą także błyszczyki i pomadki w różnym mocnym kolorze różu, wersja koniecznie dla pań, które posiadają dość wydatne usta.

Spośród wszystkich światowych marek, warto przy tym zwrócić uwagę chociażby na: Sisley, czy serge lutens.

zdrowa skóra

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *